Firma Flora Bis Sp. z o. o. powstała w lipcu 2009 roku. Początki działalności to produkcja i dostawa na rynek krajowy i zagraniczny artykułów metalowych dla domu, ogrodu i przemysłu. Nasi najwięksi odbiorcy to sieci handlowe polskie oraz europejskie, głównie z Niemiec.

Bogate i nowoczesne wzornictwo wyrobów poparte fachową kadrą wraz z atrakcyjnymi cenami i krótkimi terminami dostaw są naszym największym atutem.

Posiadane doświadczenie oraz bogaty park maszynowy i zaplecze produkcyjno – magazynowe skłoniły nas w 2010 roku do rozpoczęcia produkcji paneli akustycznych typu Zielona Ściana, paneli aluminiowych oraz drewnianych służących do budowy ekranów akustycznych zabezpieczających społeczeństwo oraz faunę przed rosnącym nieustannie hałasem komunikacyjnym oraz przemysłowym.

Z czasem wprowadziliśmy na rynek również panele drewniane przeciwolśnieniowe stanowiące zaporę dla bezpośredniego rozchodzenia się promieni świateł samochodów oraz innych pojazdów oślepiających ludzi i zwierzęta oraz ekrany ziemne będące połączeniem konstrukcji stalowej ocynkowanej z naturalnym budulcem jakim jest ziemia wypełniającym  przestrzeń ekranu.

Aby sprostać wymogom rynku ekranowego produkujemy również słupy stalowe ocynkowane lub cynkowane i malowane służące do budowy ekranów akustycznych.

Produkcje naszą uzupełniają różnego rodzaju bariery drogowe, ogrodzenia  i drobne konstrukcje stalowe.

Głównymi odbiorcami naszych rozwiązań związanych z ekranami akustycznymi są polskie firmy infrastruktury drogowej i kolejowej oraz klienci indywidualni.

Na wszystkie nasze produkty posiadamy odpowiednie aprobaty techniczne wydane przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie, certyfikaty dokumentujące ich jakość oraz pozwalające wprowadzić je na rynek. Posiadamy również certyfikaty CE na nasze panele akustyczne potwierdzone raportami instytutu TSUS – Building Testing and Research Institute In Bratislava, co pozwala nam oferować nasze wyroby na rynki Unii Europejskiej.